Aktualności
23.03.2009

Rage Race 2009 Expect the unexpected

"Spodziewaj się niespodziewanego" - to hasło zagości w tym roku na ustach uczestników Rage Race już po raz trzeci. To pierwsze w Polsce wydarzenie lifestylowo-motoryzacyjne będące zarazem współzawodnictwem pomiędzy uczestnikami jak i niecodziennym widowiskiem wystartuje 2 lipca. Zapisy chętnych już trwają!

Tegoroczne Rage Race odbędzie się w dniach 2-4 lipca. Trasa i przebieg imprezy pozostaną dla wszystkich tajemnicą, aż do chwili startu, ale już wiadomo, że kawalkada egzotycznych pojazdów wystartuje z Warszawy i odwiedzi kilka dużych miast Polski. Na start zaproszonych zostanie jak zwykle 50 załóg wyselekcjonowanych spośród wszystkich chętnych, w tym 50 kierowców, 50 pilotów, lub pięknych pilotek, oraz osoby supportujące (pasażerów). Selekcję załóg przeprowadzi sztab specjalistów, motoryzacyjnych pasjonatów, promo i event managerów.

Rage Race

W skrócie: 3 dni, 50 aut, ponad 100 osób, najpiękniejsze dziewczęta, 1.500 km trasy, w tym ponad 30 zaskakujących zadań. Organizator zaprasza każdego, kto dysponuje oryginalnym (egzotycznym bądź autorskim) samochodem, ma osobowość i pragnienie przeżycia niesamowitej przygody. Więcej szczegółów na Rage-Race.pl.

Skomentuj na forumUdostępnij