Aktualności

Lamborghini Murcielago LP640 Roadster od Versace

Przed niespełna dwoma laty Lamborghini połączyło siły ze studiem Versace, czego efektem była sciśle limitowana edycja coupe Murcielago LP640 Versace. Poza 20 coupe wyprodukowano także jeden czarny roadster, który wystawiono na aukcji charytatywnej. Teraz powstanie ich jeszcze więcej.

Lamborghini Murcielago LP640 Roadster Versace

Pakiet od Versace trafił właśnie do programu personalizacji Ad Personam, w ramach którego klient może dowolnie dobierać elementy wykończenia auta. Murcielago LP640 Roadster Versace to przede wszystkim ręcznie zszywana, skórzana tapicerka (biała i czarna skóra na fotelach, szara na desce rozdzielczej), wzory greckiej spirali w środku i na karoserii oraz zupełna nowość - całkowicie przeszklona pokrywa silnika, przez którą podziwiać będzie można potężne V12.

Lamborghini Murcielago LP640 Roadster Versace

Na samochodzie współpraca Lambo i Versace się nie kończy. Już w listopadzie w wybranych salonach Lamborghini oraz w sieci Versace pojawi się pełen zestaw akcesoriów ściśle powiązanych z LP640. Będą to między innymi liczne torby i walizki, pasy, rękawiczki, buty, portfele, kapelusz na nawet jeansy.

Produkcja Murcielago LP640 Roadster Versace, podobnie jak coupe, będzie limitowana. Nie wiadomo jeszcze jednak jak bardzo.

Skomentuj na forumUdostępnij