Aktualności
26.11.2009

XTR Cayman X-Wide Wybryk natury

Mało znane, berlińskie XTR Carchip Tuning postanowiło wypełnić lukę modelową, którą przy odpowiednio długim dochodzeniu można dostrzec między niezliczoną ilością wariacji Porsche 911, a najmniejszym w ofercie Caymanem. Oto Cayman X-Wide.

Dzieło niemieckiego tunera to coś, czego trudno dopatrzeć się w ofercie konkurencji - wyścigowy Cayman (dopuszczony również do ruchu drogowego)! Pojazd bazujący na modelu serii 987 z roku 2006 zaopatrzono w agresywny, poszerzany body kit wraz z potężnym ospoilerowaniem, klatkę bezpieczeństwa, kubełkowe fotele i pozbawiono większości wygód poza klimatyzacją i sprzętem grającym.

XTR Cayman X-Wide

Zmiany natury technicznej obejmują między innymi nowy układ wydechowy, zmodyfikowane zawieszenie oraz 3-częściowe, 18-calowe felgi BBS RS z ogumieniem Pirelli, mocowane pojedynczą, centralną naklejką.

XTR Cayman X-Wide

Wiele obiecujący po samym wyglądzie model oferuje zwiększenie mocy poprzez firmowy chip do 310 KM i podniesienie tym samym prędkości maksymalnej do 285 km/h. Na tym nie koniec: tuner pracuje już nad podwójnie doładowanym wariantem, który miałby rozwijać aż 850 KM i pojawić się na wiosnę przyszłego roku!

Skomentuj na forumUdostępnij