Aktualności
30.07.2008

Mercedes-Benz CLC Jazda testowa dla każdego

Mercedes-Benz, podobnie jak jakiś czas temu BMW, wypuszcza niewielką, darmową grę komputerową, w której możemy zasiąść za kierownicą jednego z modeli marki. W przypadku BMW promowano w ten sposób model M3, tutaj mamy do czynienia z małym coupe CLC.

Grę można pobrać stąd. Plik instalacyjny liczy sobie 103 MB. Aby cieszyć się grą w pełni nalezy posiadać procesor o taktowaniu 1,6 GHz, 2MB pamięci RAM oraz kartę graficzną od ATI Radeon 9600 i Nvidia GeForce FX5600 wzwyż. Minimalne wymagania to 1 GHz na procesorze, 522 MB RAM i 64 MB na grafice.

W grze CLC Dream Test Drive ścigamy się modelem CLC 350 Sport po ulicach Londynu (4 trasy w trybie single i jedna w multi). Niestety nie mamy wielkiego wpływu na wygląd i zachowanie się auta: do wyboru jest kilka kolorów nadwozia i wzorów felg oraz trzy poziomy trudności.

Dla przypomnienia: BMW M3 Challenge możemy zassać stąd. Plik instalacyjny zajmuje 346 MB. Aby móc zobaczyć jej możliwości w pełni należy posiadać procesor o prędkości 3 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną z pamięcią wielkości 256 MB.

Skomentuj na forumUdostępnij