Aktualności

Brabus B 63 S Bo zawsze można jeszcze lepiej

Podczas gdy Mercedes skupia się na promocji najnowszego SL z 65 AMG Black Series na czele, jeden z najważniejszych tunerów marki, Brabus, postanawia pogrzebać przy klasie C. Tym razem Niemcy poprawiają nie tylko rodaków z Mercedesa, ale także i z AMG - pod lupę wzięli C 63 AMG.

Główne elementy pakietu to części współpracujące z silnikiem: nowe katalizatory, filtry powietrza oraz przeprogramowana elektronika zmieniająca zgranie w czasie wtrysku paliwa i zaworów. Całość ponosi moc z 457 do 530 koni mechanicznych i moment obrotowy z 600 do 650 niutonometrów. Do pełni szczęścia nie brakuje również firmowej "szpery" o ograniczonym poślizgu, 19-calowych felg oraz zrewidowanego zawieszenia i hamulców.

. Brabus B 63 S

Seryjny C 63 AMG rozpędza się do setki w 4,5 sekundy a do 200 km/h w sekund 14,5. Brabus poprawia oba wyniki do odpowiednio 4,1 oraz 13,1 sekund i podnosi ograniczenie prędkości maksymalnej z 250 do 300 lub 315 km/h.

Brabus B 63 S

Standardowo tuner dodaje od siebie także kilka elementów wyposażenia wnętrza, jak dźwignia zmiany biegów oraz dywaniki. To, jak auto będzie się prezentowało ostatecznie zależy jednak tylko i wyłącznie od klienta, do którego dyspozycji jest między innymi firmowy sklep Brabusa specjalizujący się w tapicerce.

Skomentuj na forumUdostępnij