Aktualności
04.06.2014

Wheelsandmore Huracan LP850-4 Lucifero Ognie piekielne

Wheelsandmore jako pierwszy tuner przystępuje do polowania na właścicieli coupe Huracan LP610-4, którzy już teraz wiedzą, że najnowsze i najmniejsze Lamborghini w takiej formie, w jakiej oferują je Włosi będzie dla nich zniewagą. Pakiet modyfikacji pod tytułem Lucifero sprawi, że rura wydechowa zmięknie nawet Aventadorowi.

Znakiem rozpoznawczym niemieckiego tunera są oczywiście nowe felgi. W przypadku Lucifero mówimy o nowym, trzyczęściowym modelu F.I.W.E. o średnicy 20 cali na przedniej osi oraz 21 cali na tylnej, na których pracuje ogumienie w rozmiarze odpowiednio 245/30 i 305/25. Każdą część obręczy można pomalować indywidualnie. W trakcie przygotowywania jest również hydrauliczne, regulowane zawieszenie, które pozwoli na zmianę prześwitu oraz stopnia tłumienia.

Wheelsandmore Huracan LP850-4 Lucifero

Dla niezadowolonych z fabrycznych 610 KM i 560 Nm firma przygotowała pakiet silnikowy w trzech wersjach, obejmujący na starcie nowy, ręcznie wykonany wydech, nowe filtry powietrza w karbonowych obudowach oraz przeprogramowaną elektronikę. Pierwszy stopień modyfikacji podnosi parametry Huranaca o 30 KM oraz 40 Nm. Drugi stopień, w którym pojawia się kompresor, wzmocnione sprzęgło i mechanizm różnicowy to już 777 koni mechanicznych i 700 niutonometrów.

Wheelsandmore Huracan LP850-4 Lucifero

Trzeci i ostatni stopień modyfikacji układu zasilającego małe Lamborghini to jeszcze bardziej zwiększone ciśnienie doładowania i kolejne zmiany w elektronice. Wszystko to z 5,2-litrowego silnika V10 wyciąga aż 850 koni mechanicznych mocy i 730 niutonometrów momentu obrotowego! Chętni na tego typu doznania mogą już ustawiać się w kolejce do Wheelsandmore, choć tuner nie dzieli się ani ceną poszczególnych pakietów ani ich wpływem na osiągi samochodu.

Skomentuj na forumUdostępnij