Aktualności

Gemballa Mirage GT Matt Edition Książę ciemności

Zainteresowanie tuningiem Porsche Carrerą GT przez niemiecką Gemballę nie słabnie. I nic dziwnego - modyfikacje oferowane przez tunera są jednymi z najciekawszych na rynku, szczególnie jeśli chodzi o stronę wizualną projektu. Najnowsze dzieło zakładu to kolejny egzemplarz serii Matt Edition.

W ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć Matt Edition w kolorze prochu strzelniczego połączonego z żółtymi akcentami oraz smolistej czerni połączonej z krwistą czerwienią. Najnowsza sztuka również zatapia się w czerni, ale tym razem rozjaśnia ją srebro i błękit.

Gemballa Mirage GT Matt Edition

V10 napędzające supercoupe zostało podkręcone do 670 KM i 630 Nm - o odpowiednio 9,5% i 6,8% więcej, niż seryjnie. Auto rozpędza się do setki w 3,7 sekundy, do 200 km/h w 9,7 sekundy (w obu przypadkach 0,2 sekundy krócej, niż seryjnie), a jego prędkość maksymalna przekracza 335 km/h.

Gemballa Mirage GT Matt Edition

Obok Matt Edition Gemballa ma również na sumieniu standardowe Mirage GT, Black Edition, Special Edition, unikatowe Gold Edition (1 egzemplarz) oraz pokazane niedawno Carbon Edition. Seria idzie tak dobrze, że na tym zapewne nie koniec!

Skomentuj na forumUdostępnij