Aktualności

Ruf Rt 12 S Nowy wymiar przyjemności

Nowe 911 serii 997 wpadło w ręce niemieckiego Ruf Automobile, które żyje z profesjonalnego tuningu modeli Porsche już przeszło trzy dziesięciolecia. Nowy model firmy to Rt 12 S, następca wytwarzanego od 2004 roku Rt 12 bazującego na modelu Turbo.

Wyczynowe auto oferuje w standardzie między innymi oryginalną klatkę bezpieczeństwa, nowe oświetlenie oparte o diody LED z przodu, karbonowe skrzydło na zadzie, poszerzane tylne nadkola z wlotami powietrza, nowe felgi ze stopów lekkich, wzmocniony układ hamulcowy i zawieszenie oraz zmodyfikowane wnętrze z kubełkowymi fotelami i nową kierownicą gwarantującymi odpowiednie trzymanie.

Ruf Rt 12 S

Dzięki ingerencjom w sprężarkę tuner podnosi moc boxera do 685 KM, a moment obrotowy do 880 Nm. Do wyboru napęd tylko na tył lub na wszystkie cztery koła. Ruf niestety nie chwali się osiągami swojego dzieła.

Ruf Rt 12 S

Wszyscy zainteresowani podniesieniem kwalifikacji swojego 911 Turbo mogą już zgłaszać się do tunera. Ceny auta zaczynają się od 256 tysięcy euro plus VAT - prawie 1,1 miliona PLN.

Skomentuj na forumUdostępnij