Aktualności
09.09.2011

Lancia Flavia Cabrio Bez alternatywy

Zupełnie nowa Flavia, która debiutowała w marcu w Genewie jako koncept, wejdzie do produkcji seryjnej, ale tylko w jednej wersji nadwoziowej. Europejska edycja Chryslera 200 przebranego za Włoszkę dostępna będzie tylko jako luksusowy kabriolet, który zadebiutuje przed szeroką publicznością już za kilka dni na salonie we Frankfurcie.

Flavia Cabrio, mierząca 4,9 metra długości, będzie mieścić w środku cztery dorosłe osoby, a w razie deszczu chronić je pod miękkim, składanym elektrycznie dachem. Wpływy Włochów ograniczą się przede wszystkim do ręcznego wykończenia wnętrza, doboru najwyższej jakości materiałów oraz wymiany znaczków firmowych Chryslera na logotypy Lancii.

Lancia Flavia Cabrio

Model będzie dostępny tylko w jednej wersji silnikowej i wyposażeniowej, której standardzie znajdzie się między innymi elektroniczna stabilizacja toru jazdy (ESC), kontrola trakcji, ABD, zastępy poduszek powietrznych, centrum multimedialne z nawigacją satelitarną oraz sprzęt autio od Boston Acoustic. Sercem Flavii będzie 2,4-litrowy, 4-cylindrowy silnik benzynowy o mocy 175 KM, połączony z 6-stopniowym automatem.

Skomentuj na forumUdostępnij