Aktualności
22.09.2012

Abarth 695 Fuori Serie Przejawy opętania

Na kłopoty ze znalezieniem sobie towarzystwa Abart 500 nie może raczej narzekać. Ale z wyróżnieniem się w nim wobec stale mnożącej się konkurencji może być już nieco trudniej. Właśnie na tego typu dolegliwości przygotowano program pod tytułem Fuori Serie, który otwiera model o oznaczeniu 695.

Fuori Serie to nic innego, jak fabryczny program indywidualizacji, pozwalający na skonfigurowanie i zakup dokładnie takiego samochodu, jaki chcemy. Auta w jego ramach będą przygotowywane przez specjalistów marki z Officine Abarth Mirafiori po uprzednim uzgodnieniu z właścicielami nawet najmniejszych detali. Najnowszy 695 Fuori Serie to gotowa propozycja dla tych, którzy jeszcze nie widzą, czego dokładnie by chcieli.

Abarth 695 Fuori Serie

695 czerpie pełnymi garściami ze sportowej przeszłości marki, korzystając także z tuningu, który pozwolił na podniesienie mocy silnika do 180 koni mechanicznych. Taką mocą i takim oznaczeniem mają charakteryzować się wszystkie auta rodziny Fuori Serie. Każdy samochód będzie dostarczany również z certyfikatem autentyczności... i potwierdzeniem, że jesteśmy jego drugim właścicielem. Pierwszym będzie Abarth&C.

Skomentuj na forumUdostępnij