Aktualności
15.12.2008

McChip Silver Shark Drapieżnik na kołach

W obecnym repertuarze tunerów znajduje się kilka gorących dań, które każdy chciałby przyrządzić na swój sposób. Dlatego też liczba mistrzów mechanicznych specjałów oferujących w swoim menu najbardziej pożądane aktualnie modele stale wzrasta. W ostatnim czasie powiększyła się o McChip, którego inżynierowe po Scirocco zabrali się za BMW X6.

Pojazd przechrzczony na White Shark zyskał przede wszystkim na mocy. Pakiet software'owy oferowany przez tunera za 849 euro podnosi ją z 286 aż do 340 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy wzrasta z 580 do 660 niutonometrów (3-litrowy silnik). Po takim zabiegu będziemy mogli rozpędzić się do 251 km/h (seryjnie 238 km/h).

McChip Silver Shark

Mimo, że McChip specjalizuje się głównie w oprogramowaniu silnika pakiet dla X6 wcale na nim się nie kończy. Korzystając z produktów H&R tuner proponuje też nowe sprężyny zawieszenia obniżające prześwit o 40 mm z przodu i 30 mm z tyłu oraz 20-calowe felgi.

McChip Silver Shark

Na koniec możemy zdecydować się na zmianę wyglądu przedniej części nadwozia (obniżenie grilla, przemalowanie całego przedniego pasa na kolor nadwozia), która wraz z zestawem aluminiowych felg kosztuje 1266 euro.

Skomentuj na forumUdostępnij