Aktualności

Zele GT-R Complete Edition Okaz na pokaz

W pierwszym miesiącu przyszłego roku, po minionych już szaleństwach tunerów w USA na targach SEMA i w Europie na wystawie w Essen, przyjdzie czas na Japończyków. Na Tokyo Auto Salon zobaczymy między innymi Nissana GT-R w wydaniu firmy Zele.

Tuner przygotuje dla japońskiego hitu jeden z pierwszych kompletnych pakietów modyfikacji, a zestaw otworzy obszerny body kit. W jego skład wejdą: 20-calowe felgi, nowy lakier, lusterka, zderzaki, spoilery, boczne progi, dach, maska silnika wraz ze wspornikami, grill oraz osłony wszystkich wlotów powietrza. Wszystko, co tylko będzie możliwe, zostanie wykonane z włókien węglowych.

Zele GT-R Complete Edition

Moc seryjnego silnika dzięki przeprogramowaniu ECU wzrośnie z 485 do 550 KM. Wśród pozostałych zmian natury technicznej znajdziemy tytanowe końcówki wydechu, nowy układ chłodzenia tylnego dyferencjału, zaciski hamulców i nastawne zawieszenie. Dla wygody dostaniemy również nowe fotele Recaro.

Zele GT-R Complete Edition

GT-R od Zele powstanie zaledwie w ośmiu egzemplarzach, na które zamówienia będzie można składać wkrótce po premierze. Wszyscy zainteresowani, którzy się nie załapią będą mogli zakupić części indywidualnie i samodzielnie przerobić auto.

Skomentuj na forumUdostępnij