Aktualności

Senner A5 TDI Czarne i białe

Mimo sukcesów Audi z Dieslem na pokładzie w tak prestiżowej imprezie, jak 24-godzinny wyścig Le Mans, jeśli przychodzi do samochodów sportowych silniki wysokoprężne pozostają, delikatnie mówiąc, w niełasce. Tym bardziej dla posiadaczy A5 napędzanej TDI interesująca będzie oferta Senner Tuning.

Firma znana przede wszystkim z operowania felgami przygotowała dla coupe zestaw 20-calowych obręczy z ogumieniem 245/30 z przodu i 295/25 z tyłu oraz body kit (całość z karbonu) z nowymi lampami z tyłu opartymi o diody LED. Na deser nowe amortyzatory Bilsteina i jeszcze więcej włókien węglowych w kabinie pasażerskiej.

Senner A5 TDI

Pod maską A5 znajdziemy 3-litrowe V6 TDI, które dzięki staraniom tunera zamiast 240 rozwija aż 300 KM, a zamiast 500 okrągłe 600 Nm. Po zdjęciu seryjnej blokady prędkości maksymalnej auto hamowane jest przy 280 km/h.

Senner A5 TDI

Kompletny pakiet zamyka się w przeszło 11,7 tysiącach euro (prawie 53 tysiące euro), a modyfikacje nadwozia, wnętrza i zawieszenia można zamówić posiadając inne wersje silnikowe A5 oraz S5.

Skomentuj na forumUdostępnij