Aktualności

HS Scirocco Remis Dobry wynik

Volkswagen Scirocco to bez najmniejszego cienia wątpliwości jeden z największych przebojów ostatnich miesięcy wśród tunerów. Modyfikacje stylistyczne i mechaniczne auta idą w dziesiątki, ale na wyżyny mocy ośmielają się wspiąć tylko nieliczni. Niedawno udało się to również niemieckiemu HS Motorsport.

Na chwilę obecną najbardziej imponującymi osiągami może pochwalić się Scirocco z firm Sportec, Oettinger oraz B&B sparowanym z Caratere - wszystkie z nich wyciskają z 200-konnej, 2-litrowej jednostki imponujące 350 KM. HS Motorsport śmiało dołącza do klubu "Od 300 wzwyż": w pierwszym kroku proponuje zwiększenie mocy do 290, a w kolejnym do 320 KM. Osiągi pozostają niestety tajemnicą.

HS Scirocco Remis

Wśród pozostałych modyfikacji natury mechanicznej znajdziemy nowe elementy zawieszenia produkcji H&R, nowy układ hamulcowy od Brembo oraz nowe obręcze w rozmiarze 20 cali z ogumieniem Vredesteina.

HS Scirocco Remis

Pakiet dopełniają zmiany stylistyczne: karbonowy body kit i dwukolorowe malowanie nadwozia, nowa tapicerka, sportowe fotele Recaro dla kierowcy i wszystkim pasażerów oraz specjalne panele drzwi.

Skomentuj na forumUdostępnij