Aktualności
09.02.2013

Nissan 370Z Nismo Strategiczne położenie

Ekspansja produktów sygnowanych przez oddział Nissan Motorsports trwa w najlepsze. Jakieś pół roku temu w salonach sprzedaży pojawił się Juke Nismo, do którego już latem tego roku dołączy nowa interpretacja coupe 370Z. Auto można oglądać na wystawie Chicago Auto Show, otwartej od dziś dla zwiedzających.

Co dokładnie dostajemy z nowym 370Z Nismo, czego nie mają właściciele zwykłych egzemplarzy 370Z? Są to przede wszystkim nowe, lekkie felgi o średnicy 19 cali z ogumieniem Bridgestone Potenza S001, specjalnie ustawione zawieszenie, tylne skrzydło, przedni spoiler, malowane na czarno dolne pasy nadwozia i lusterka z czerwonymi pasami, nową kierownicę obszytą Alcantarą z czerwonymi akcentami oraz czerwony obrotomierz.

Nissan 370Z Nismo

Pod maską z przodu, tuż za przednią osią, pracuje stary znajomy. To silnik V6 o pojemności 3,7 litrów z systemami zmiennych faz rozrządu, który rozwija 355 koni mechanicznych i 374 niutonometrów. Przekazanie napędu na tylną oś realizowane jest poprzez ręczną skrzynię biegów o sześciu przełożeniach, dla której nie ma alternatywy.

Nissan 370Z Nismo

Nowy Nissan 370Z Nismo pojawi się w salonach sprzedaży japońskiej marki na całym świecie już latem. Samochód będzie dostępny w jednym z czterech kolorów nadwozia: Pearl White, Magnetic Black, Gun Metallic lub Solid Red. Autentyczność każdego egzemplarza będzie przypieczętowana tabliczką znamionową, na której znajdziemy numer seryjny auta i rok produkcji.

Skomentuj na forumUdostępnij