Aktualności
30.09.2008

Lamborghini Estoque Cisza przed burzą

Już za 24 godziny (1 października o 21:00) Lamborghini zdradzi wszelkie szczegóły na temat swojego zupełnie nowego modelu, który w ciągu kilku ostatnich dni stał się niezaprzeczalnie najbardziej oczekiwaną premierą roku. W jednej z ostatniej chwil poprzedzających prezentację auta Włosi wypuszczają czwarty teaser.

Nowa fotografia ukazuje przedni reflektor modelu (poprzednie prezentowały wydech, przednie koło oraz tylną lampę), który najprawdopodobniej będzie nosił imię Estoque. Zdjęcie jednak ujawnia niewiele - zapewne celowo wykonano je z takiego ujęcia i pod takim kątem, że w dalszym ciągu nie wiadomo czego się spodziewać po wyglądzie samochodu.

It's not just a new Lamborghini. It's a new world.

Według najbardziej prawdopodobnego scenariusza Estoque będzie 4-drzwiową limuzyną z silnikiem V10 z Gallardo umieszczonym z przodu (wszystkie Lambo ostatnich 20 lat to sportowe coupe z silnikiem umieszczonym centralnie), a jego bazę stanowić ma Audi A8 kolejnej generacji. Tajemnica zabierająca sen z powiek niejednemu miłośnikowi marki zostanie odkryta już jutro!

Skomentuj na forumUdostępnij