Aktualności

Oettinger Scirocco Wyzwanie dla zmysłów

Oettinger trudniący się od prawie 60 lat tuningiem samochodów pochodzących z koncernu Volkswagena jako jeden z pierwszych bierze na warsztat jeden z najgorętszych produktów z Wolfsburga, jakie kiedykolwiek produkowano: nowe Scirocco. Po wizycie u tunera auto nabiera nie tylko umięśnionej sylwetki, ale również i mocy.

Kompletny body kit przewiduje nowe pasy zderzaków, listwy progowe, ospoilerowanie oraz tylny dyfuzor. Plus nowe, efektowne felgi RXX w rozmiarze aż 20 cali.

Oettinger Scirocco

Modyfikacje silnika obejmują zarówno 160-konne 1,4 TSI (podniesienie mocy do 200 KM) jak i 200-konne 2,0 turbo (skok do 240 KM). W obu przypadkach sprowadzają się one do przestrojenia jednostki elektronicznej sterującej pracą silnika oraz połączenia go z nowym wydechem i intercoolerem w przypadku turbo. Na szczycie oferty 350 KM i 470 Nm (w 2,0)! Bez nowych nastawów zawieszenia i skuteczniejszych hamulców się nie obejdzie.

Oettinger Scirocco

Sprzedaż pakietów Oettingera rusza w grudniu tego roku. Do tego czasu możemy również zastanawiać się jakie nowe elementy z karbonu, aluminium czy nierdzewnej stali chcielibyśmy zobaczyć we wnętrzu swojego Scirocco. Ceny nie są jeszcze znane.

Skomentuj na forumUdostępnij