Aktualności
15.10.2008

Wheelsandmore Eleanor Nowe obuwie legendy

Wheelsandmore, które niedawno raczyło upiększyć i podrasować rodzime Audi R8 wzięło na warsztat kolejne auto. Tym razem niemiecki tuner zabrał się za prawdziwego klasyka: ubóstwianą w kinowym hicie "Gone in 60 seconds" ("60 sekund") Eleanor - Forda Mustanga z 1967 roku w wydaniu pod tytułem Shelby GT500.

Pokazowy specjał tunera z Baesweiler bazuje na 41-letnim Mustangu S-Code Fastback, który wyposażono między innymi w kultowy body kit legendarnego GT500 opracowanego przez Carola Shelby'ego.

Wheelsandmore Eleanor

Najważniejsze, co zaaplikowano w coupe to, zgodnie z profilem firmy, felgi 6Sporz. Nowe, 22-calowe, aluminiowe obręcze z tytanowymi śrubami to ręczna robota, która ma nie tylko wyglądać, ale dzięki zmniejszeniu nieresorowanej masy również poprawiać prowadzenie.

Wheelsandmore Eleanor

Standardowo tuner proponuje ogumienie Pirelli PZero Nero w rozmiarze 275/30 z przodu i 275/30 z tyłu, a dla poprawienia samopoczucia kierowcy odpowiednio zestaja zawieszenie z amortyzatorami Koni i nowymi sprężynami z przodu.

Wheelsandmore Eleanor

W kabinie pasażerskiej znajdziemy aluminiowe instrumentarium, pokrytą skórą deskę rozdzielczą, sportowe fotele i wykończenia z Alcantary. Spod maski odzywać się będzie ponad 350 KM generowanych przez 5,7-litrowy silnik, które wprawią w ruch koła przy tylnej osi.

Skomentuj na forumUdostępnij