Aktualności

ASI Tetsu GTR Klonowanie

Zapowiadany od kilku miesięcy pakiet japońskiego ASI (rozwijać jako Accuracy, Spirit, Imagination - Dbałość, Duch, Wyobraźnia) kontrowersyjny pakiet dla Bentley'a Continentala GT jest już gotowy. Dzieło pod tytułem Tetstu GTR zadebiutuje już 4 listopada na tagach SEMA (Specialty Equipment Market Association) w Las Vegas.

Projekt zyskał swoją złą sławę dzięki body kitowi z przesadnie rozciągniętym w pionie grillem oraz malowaniu - na przedniej masce jak i we wnętrzu zagościły liście japońskiego klonu. Mimo, iż całość ma podłoże artystyczne - za malowidłami swoi Tetsuei Nakamura odpowiedzialny między innymi za wystrój szeregu luksusowych hoteli w Japonii - nie spodób oprzeć się wrażeniu, że Continental GT nie jest najlepszym miejscem na tego typu wyrazy ekspresji twórczej.

ASI Tetsu GTR

Poza nowym grillem i maską w Tetstu GTR znajdziemy nowe zderzaki, czarne wnętrza przednich reflektorów, nowe nadkola, progi, ospoilerowane, dyfuzor, karbonową klapę bagażnika i dach oraz 22-calowe felgi. W środku nowe dywaniki i nowe fotele. Wszystko domyślnie w czerwieni.

ASI Tetsu GTR

Na samym wyglądzie zmiany się nie kończą - Japończycy powiększyli turbiny, przeprogramowali ECU, dołożyli nowy wydech i w miejscu fabrycznych 600 KM dostali coś około 811.

Skomentuj na forumUdostępnij