Aktualności
04.08.2009

Elite LMV/R Le Mans Vantage Racer

Amerykańskie Elite przygotowuje się do całkowitej zmiany wizerunku Aston Martina Vantage. Ekskluzywna, ściśle limitowana modyfikacja stworzona na wzór Lamborghini Gallardo Superleggera i Ferrari 430 Scuderia z silnymi inspiracjami Le Mans będzie do nabycia poprzez sieć Exotica Motorsports.

Tuner z Vancouver ukończył już prace nad pakietem i ujawnił finalne wizualizacje coupe, pierwsze egzemplarze mają być gotowe jeszcze w tym roku. W zestawie pod tytułem LMV/R (skrót od Le Mans Vantage Racer) znajdziemy między innymi karbonowy body kit z pełnym ospoilerowaniem, nowym dyfuzorem i poszerzonym o 2 cale nadwoziem, 20-calowe, matowe felgi, obniżone zawieszenie i większe tarcze hamulcowe, nowe końcówki wydechu, wykończenie komory silnika z włókien węglowych, wnętrze obszyte Alcantarą i wypełnione akcentami z karbonu oraz tabliczki z numerem egzemplarza.

Elite LMV/R

Produkcję LMV/R zaplanowano na zaledwie 30 sztuk. Każda z nich powstanie na bazie nowego Vantage'a (prawdopodobnie V8 i V12) sprowadzonego z brytyjskich zakładów prosto na Florydę. Elite zapewnia sporą elastyczność - dowolny kolor nadwozia i dowolne wykończenie wnętrza według zachcianek właściciela. Tuner nie chwali się jeszcze przewidywanymi parametrami swojego dzieła, chwali się za to ceną: 173 tysiące dolarów (przeszło 710 tysięcy PLN) plus koszty dodatkowych modyfikacji plus cena nowego Astona. Exotica Motorsports zbiera już pierwsze zamówienia.

Skomentuj na forumUdostępnij