Aktualności

Top Gear W niedzielę finał 11 serii

11 seria programu Top Gear zbliża się niestety do końca. Już w najbliższą niedzielę na antenie brytyjskiej stacji telewizyjnej BBC Two zostanie wyemitowany jej ostatni, szósty odcinek. Jak przystało na Top Gear nie zabraknie w nim atrakcji i będzie on soczystym ukoronowaniem wysiłków całej ekipy tworzącej show poczynionych w ostatnich miesiącach.

W szóstym odcinku zobaczymy między innymi belgijskie starcie prezenterów Top Gear z dziennikarzami z Niemiec prowadzącymi odpowiadający mu program z Sabine Schmitz na czele. W dalszej części programu Hammond zasiądzie za kierownicą oszałamiającego Gumperta Apollo a James przyjrzy się tajemniczemu producentowi samochodów z Japonii - marce Mitsuoka. Na fotelu gościa po raz kolejny zasiądzie Jay Kay, wokalista zespołu Jamiroquai i miłośnik superaut, który niegdyś prowadził stawce pod tytułem Gwiazda w Samochodzie Za Rozsądną Cenę i który zamierza to prowadzenie odzyskać.

Jedenastą serię będzie można także wkrótce oglądać w Polsce na kanale BBC Knowledge. Konkretna data rozpoczęcia transmisji nie jest niestety jeszcze znana. Z kolei już jesienią powinna pojawić się dwunasta seria Top Gear, która, miejmy nadzieję, będzie dłuższa niż aktualna.

Skomentuj na forumUdostępnij