Aktualności

MTM RS6 R Nadciąga totalny kataklizm

Wydaje się, że wyścig zbrojeń niemieckich kombi został zakończony przez Audi RS6 Avant. Pojazd dysponujący mocą aż 580 KM nie ma w tej kategorii sobie równych i wielce wątpliwe jest czy jakikolwiek inny koncern posunie się jeszcze dalej. Co innego tunerzy... Ich nie obowiązują żadne granice, czego wyraz daje właśnie MTM biorąc się za RS6.

Kombi budzące już w standardowej wersji grozę i pożądanie w cenie czterech tysięcy euro dostaje pakiet podnoszący moc do 653 KM, w którego skład wchodzą jedynie modyfikacje ECU sterującej pracą silnika. Na życzenie klienta MTM podnosi odgraniczenie prędkości maksymalnej z 250 do 279, 290 bądź 310 km/h i gwarantuje zejście w sprincie do 100 km/h w czasie poniżej czterech sekund.

MTM RS6 R

Za kolejne 8,5 tysiąca euro otrzymamy pakiet, dzięki któremu 5-litrowe V10 rozwinie 702 KM mocy i 785 Nm momentu obrotowego. Jego główny element, poza przeprogramowanym ECU, to nowy układ wydechowy.

MTM RS6 R

W cenie 15,5 tysiąca euro otrzymamy z kolei kompletny pakiet pod tytułem RS6 R. W jego skład wchodzi przeszło 700-konny silnik, nowe felgi i sprężyny w zawieszeniu, karbonowy spoiler na przedzie oraz karbonowy dyfuzor na tyle i nowy układ hamulcowy.

Skomentuj na forumUdostępnij