Aktualności
28.07.2016

Lamborghini Huracan Szersze upodobania

Huracan od debiutu wiosną 2014 roku zdążył zadomowić się u największych tunerów i przyczynił się do kolejnych rekordów sprzedaży marki Lamborghini. W tym roku Włosi przygotowali dla swojego najmniejszego modelu coś, czego nie mieli w swojej dotychczasowej ofercie: pakiety modyfikacji, które mogą popsuć plany niektórym tunerom.

Fabryka z Sant'Agata Bolognese przygotowała dla Huracana oda razu trzy różne pakiety, które można wyłuskać z katalogu Accessori Originali Automobili Lamborghini. Nowości dostępne są poprzez sieć ponad 130 dealerów marki w 50 krajach całego świata dla modeli z napędem na wszystkie koła i tylko na tylną oś. Składają się na nie: pakiet aerodynamiczny, pakiet estetyczny i pakiet nowych felg z technologiami prosto z torów wyścigowych.

Lamborghini Huracan Aero Kit

Przygotowany w tunelu aerodynamicznym pakiet nadwoziowy sprowadza się do przedniego splittera, zakończonych pionową lotką nakładek na progi, dyfuzora oraz dużego skrzydła z tyłu. Wszystkie elementy wykonano z wytrzymałych materiałów kompozytowych i pokryto czarnym lakierem bez połysku. Pakiet estetyczny to dwa pasy wzdłuż nadwozia w kolorze czarnym lub czerwonym, które będzie można z łatwością usunąć. Nowe felgi o średnicy 20 cali to pierwsze obręcze dla Huracana z systemem centralnego mocowania.

Lamborghini Huracan Aero Kit

Huracan z wolnossącym V10 o pojemności 5,2 litrów oferowany jest obecnie w czterech drogowych wersjach: jako 610-konne coupe i Spyder z napędem na wszystkie cztery koła, jako 580-konne coupe z napędem tylko na tylną oś oraz jako specjalnie wykończony Huracan LP610-4 Avio, dedykowany włoskiemu lotnictwu wojskowemu. Oprócz tego coupe budowane jest przez oddział Lamborghini Squadra Corse w wyścigowych specyfikacjach LP620-2 Super Trofeo oraz GT3, które startują w pucharach na całym świecie.

Skomentuj na forumUdostępnij