Aktualności

ASI Tetsu GTR Z kwiatkami na masce

Bentley Continental GT to niewątpliwie bardzo wdzięczny temat tuningu. A tutaj jak wiadomo co kraj to obyczaj. O europejskich tunerów w większości przypadków można być spokojnym, czego nie można już powiedzieć o Japończykach. Ci ostatni, z zakładu ASI konkretnie, ujawnili właśnie najnowszy pakiet modyfikacji dla brytyjskiego coupe.

ASI Tetsu GTR

Pojazd przechrzczono na Tetsu GTR zaopatrując jednocześnie w nowe zderzaki, felgi (22 cale), pakiet poszerzający auto do przeszło 1,8 metra, karbonowy spoiler i pokrywę bagażnika oraz maskę silnika z włókien węglowych pomalowaną w... kwiatki. Gdyby to coś zmieniało - namalował je ręcznie niejaki Tetsuei Nakamura.

ASI Tetsu GTR

ASI debiutujące zeszłoroczną zimą na szczęście na zmianach wyglądu nie poprzestało. Inżynierowie firmy nie bali się pogrzebać pod płaszczem, czego najważniejszym efektem jest podniesienie mocy silnika W12 aż do przeszło 800 koni mechanicznych (seryjny Continental GT Speed ma 600 KM)! Jak przekłada się to na jazdę jeszcze nie wiadomo.

Japończycy zamierzają wypuścić tylko 29 egzemplarzy pakietu Tetsu GTR. Ceny kompletnego auta zaczynają się od 800 tysięcy dolarów. Każdy samochód zostanie wykończony według indywidualnych życzeń klienta.

Skomentuj na forumUdostępnij