Aktualności
21.03.2009

Roush 427R Mustang Dzikość serca

Najnowszy Mustang odczekał już wystarczającą ilość czasu, aby znaleźć się na liście oferty najważniejszych tunerów trudniących się pojazdami Forda. Pierwszy kompletny pakiet modyfikacji dla tego klasycznego modelu prezentuje amerykańskie Roush Performance.

Zestaw o klasycznym oznaczeniu 427R przygotowany zarówno dla coupe jak i kabrioletu to między innymi kompletny body kit, a którym nie zabrakło nowego malowania i okolicznościowych logosów, nowe, 19-calowe felgi (za dopłatą 20 cali), nowe, aluminiowe panele w kabinie pasażerskiej oraz liczne zmiany natury technicznej.

Roush 427R Mustang

Tuner oferuje między innymi nowe komponenty zawieszenia, wydech, układ hamulcowy (oba za dopłatą) oraz oczywiście tuning silnika z firmową sprężarką w roli głównej, której asystuje nowy intercooler i radiator, zmodyfikowane kanały dolotowe i przemapowane ECU.

Roush 427R Mustang

Moc pracującego pod maską Mustanga 4,6-litrowego V8 wzrosła z 319 do 441 KM, a moment obrotowy z 441 do 542 Nm. Osiągi pojazdu nie są jeszcze znane, a Roush pracuje już nad dwoma kolejnymi pakietami dla modelu.

Skomentuj na forumUdostępnij