Aktualności
27.07.2009

Paret Cayenne Balrog Garść przypraw

Dokładnie rok temu Jeremie Paret, francuski stylista nie tylko samochodowy, pokazał światu własną wizję Lamborghini Gallardo LP560-4. Teraz dla wszystkich spragnionych wytrawnych smaków ma kolejną propozycję - najmocniejszego SUV'a świata, Porsche Cayenne Turbo.

Prace nad autem trwały osiem miesięcy, a ich efektem jest agresywny body kit poszerzający sylwetkę auta i nowa, strasząca paszcza Cayenne.

Paret Cayenne Balrog

W nowym, przednim zderzaku zintegrowano nowe lampy, w tym przeciwmgielne i zadbano o jeszcze lepszą dystrybucję powietrza chłodzącego wszystkie intercoolety i przednie tarcze hamulcowe.

Paret Cayenne Balrog

Balrog, bo tak nazwano projekt, został również obdarzony nowymi felgami z szerszym niż seryjnie ogumieniem oraz nowym dyfuzorem i ospoilerowanem zwiększającym docisk tylnej osi. Dyfuzor można zdemontować w ciągu kilku minut i w razie potrzeby w jego miejscu umieścić hak.

Paret Cayenne Balrog

Do body kitu w ramach programu indywidualizacji możemy dołączyć dodatkowe modyfikacje nadwozia, dowolne zmiany wnętrza, kół, a także tuning silnika (seryjnie 500 KM w Turbo i 550 KM w Turbo S). Kluczowe znaczenie w tej ostatniej kwestii ma współpraca Pareta z takimi tunerami, jak Strut, G-Power, ASI czy Premier4509.

Skomentuj na forumUdostępnij