Aktualności

Brabus GLK Pełen serwis

Brabus zabrał się za debiutującą w tym roku klasę GLK, kompaktowego crossovera, który ma stanowić głównego konkurenta dla BMW X3 oraz Audi Q5. Wizyta u tunera zakłada wyposażenie pojazdu w bojowy body kit oraz znaczny przyrost mocy wiążący się z wszystkimi jednostkami napędowymi.

Moc wysokoprężnego GLK 320 CDI podnoszona jest o 48 KM, a moment obrotowy wzrasta do 590 Nm. Auto przyspiesza do setki w 6,9 sekundy i rozpędza się do 228 km/h.

Brabus GLK

Benzynowe GLK 350 napędzane V6 otrzymuje dodatkowe 15 KM, co daje w sumie 287. Na szczycie oferty znajdziemy opracowany przez Brabusa 4-litrowy silnik dostępny od GLK 280 począwszy. Jednostka rozwija 327 KM mocy i 420 Nm momentu obrotowego, pozwalając na rozpędzenie się do 100 km/h w 6,1 sekundy i rozwinięcie prędkości maksymalnej 250 km/h.

Brabus GLK

Poza tradycyjnymi zmianami nadwozia (opracowane w tunelu aerodynamicznym nowe pasy zderzaków z diodami LED, spoiler, nowe 21-calowe felgi) na pokładzie znajdziemy nowy układ wydechowy oraz utwardzone i obniżone o 35 mm zawieszenie i sprzęt multimedialny. Wykończenie wnętrza zależy jedynie od zachcianek klienta, a całość objęta jest tradycyjnie 3-letnią (do 100 tysięcy kilometrów) gwarancją.

Skomentuj na forumUdostępnij