Aktualności
24.09.2016

Audi TT S Line Competition

Z końcem tego roku ofertę sportowych samochodów ze stajni Audi powiększą małe coupe i roadster serii TT w specjalnej edycji S Line Competition. Pod nazwą tą kryją się modele z bogatszym wyposażeniem standardowym, bardziej zadziornym charakterem oraz wieloma niepowtarzalnymi detalami na zewnątrz i w dwuosobowej kabinie.

Najważniejszymi elementami, które otrzymamy w cenie standardowego TT S Line Competition będą: obniżone o dziesięć milimetrów zawieszenie, cyfrowy wyświetlacza Audi Virtual Cockpit, sportowe fotele linii S, 19-calowe felgi oraz nieruchomy spoiler z tyłu. Na zewnątrz auto poznamy po czarnych elementach: osłonie chłodnicy typu Singleframe, żeberkach we wlotach powietrza w przednim zderzaku, lusterkach bocznych, spoilerze, dyfuzorze, osłonach końcówek układu wydechowego oraz składanym dachu w przypadku TT Roadstera.

Audi TT S Line Competition

Kabinę w standardzie wypełnia czarna tapicerka ze skóry i Alcantary, których miejsce może za dopłatą zająć czarna skóra Feinnappa oraz czarne dywaniki prosto z TTS. Mniejsze elementy wykonano z matowego, szczotkowanego aluminium, a na miękkiej desce rozdzielczej znajdziemy wytłoczoną strukturę w romboidalnym wzorze plastra miodu. Zagłębienia w kształcie rombów o głębokości dwóch dziesiątych milimetra, powstają w kilku etapach, w wyniku odpowiedniej obróbki laserem. Kierowca będzie miał do wyboru kilka trybów jazdy: auto, comfort, dynamic, efficiency oraz indywidual.

Audi TT S Line Competition

Audi TT S Line Competition wyłącznie z dwulitrowym silnikiem TFSI o mocy 230 koni mechanicznych. Do wyboru będziemy mieli trzy kombinacje sposobu przeniesienia napędu: tylko na przednią oś z ręczną skrzynią o sześciu biegach, tylko na przednią oś z automatem S Tronic lub z napędem Quattro na wszystkie cztery koła i automatyczną skrzynią S Tronic. Coupe wyceniono na niecałe 42 tysiące euro, a Roadstera na ponad 44,3 tysiące euro. Obecnie to okolice 180 i 190 tysięcy złotych.

Skomentuj na forumUdostępnij