Aktualności

Racer X RZ Formula Rzeczywistość wirtualna

"Formuła 1 przeniesiona na zwykłe ulice" - ten slogan towarzyszył niejednemu samochodowi o duszy prawdziwego sportowca. W jednych przypadkach bliższy prawdy, w innych dalszy, ale zawsze od sedna dzielił go spory dystans. Zatrzeć można go dopiero w świecie wirtualnym, w którym obraca się studio Racer X.

Najnowsze dzieło maltańskiej firmy to model RZ Formula nawiązujący w prostej linii do bolidów królewskiej serii. Pojazd mieszczący dwie osoby miałby być napędzany silnikiem umieszczonym centralnie, a całe ospoilerowanie możnaby z łatwością zdemontować na czas poruszania się w zwykłym ruchu drogowym.

Racer X RZ Formula

W zamysłach twórców pojazd miałby być napędzany jednostką elektryczną, bądź benzynowym V8. W obu przypadkach moc miałaby sięgać około 400 KM.

Racer X RZ Formula

RZ Formula istnieje aktualnie jedynie na ekranie komputera i studio Racer X Design czuje się z tym faktem całkiem komfortowo (dotychczas w życie wcielili jedynie kilka dość odważnych body kitów, między innymi Alfę Romeo GTV Evoluzione), ale... jeśli tylko ktoś chciałby przejąć projekt i wprowadzić do w życie - są otwarci na propozycje.

Skomentuj na forumUdostępnij