Aktualności

ASI Tetsu GTR Sezon rozkwitania

Specjaliści z japońskiego Walda niejednokrotnie już udowodnili, że prezentowane przez nich body kity wykraczają poza normy europejskie. Podobne odczucia można mieć obserwując dzieła niemieckiego Asma. Obie firmy z powodzeniem goni japońskie ASI, którego najnowszy twór wypełznie na światło dzienne za niespełna dwa miesiące.

Będzie nim supercoupe Tetstu GTR, czyli Bentley Continental GT, któremu nie okazano najmniejszego nawet szacunku. Bo jak inaczej nazwać umieszczenie na jego masce ogródka (podobne malowanie, a konkretnie liście japońskiego klonu, znajdzie się także we wnętrzu)? Niewielkim pocieszeniem są 22-calowe obręcze, dwutonowe malowanie oraz zmienione pasy zderzaków i progów bocznych czy spoiler.

ASI Tetsu GTR

Dużo większym plusem jest fakt, że silnik podkręcono aż do 811 KM a zawieszenie obniżono. Osiągi pozostają w dalszym ciągu nieznane, tuner podaje jedynie, że będzie to najszybszy Bentley świata.

ASI Tetsu GTR

Tetstu GTR pojawi się na targach SEMA w Las Vegas w dniach 4-7 listopada. ASI przewiduje wyprodukowanie tylko 29 egzemplarzy. Cena ma zaczynać się od 650 tysięcy dolarów.

Skomentuj na forumUdostępnij