Aktualności

Top Gear XI seria przesunięta

Przed kilkoma dniami informowaliśmy, że już 15 czerwca na antenie BBC Two zagości zupełnie nowa, 11 już seria brytyjskiego programu motoryzacyjnego Top Gear. Jak się okazuje data emisji została przesunięta (o ile w ogóle takowa rzeczywiście istniała). Na tym złe wieści niestety się nie kończą.

Jedenasta seria będzie dość skromna, ma liczyć tylko sześć odcinków - tyle samo, co seria 9 i 7. W porównaniu do dziesiątej, która zamknęła się łącznie w aż 13 epizodach (w tym Best Of, Polar Special i charytatywne Top Ground Gear Force) to rzeczywiście mało, ale liczy się przede wszystkim jakość, a nie ilość. A skoro już o jakości mowa - wszystko wskazuje na to, że 11 seria nie będzie emitowana w jakości HD (wysoka rozdzielczość), której doczekamy się dopiero przy serii 12 (prawdopodobnie już jesienią).

Przypominamy przy okazji, że już w ten piątek na polskim rynku ukaże się kolejna książka Jeremy'ego Clarksona - "Wściekły od urodzenia". Więcej na temat tej elektryzującej pozycji możecie przeczytać na stronie wydawcy: www.insignis.pl. A już jutro nie zapomnijcie odwiedzić kiosków bądź salonów pasowych, na których półkach pojawi się czwarty numer polskiego wydania magazynu "Top Gear"!

Nowa data rozpoczęcia emisji 11 serii programu Top Gear pozostaje nieznana, BBC mówi jedynie nieoficjalnie o "końcu czerwca". Zupełnie inaczej jest z przeciekami - wiemy już, w nowych odcinkach w jednym z wyzwań Jeremy Clarkson wcieli się w rolę lisa a Richard Hammond łowcy. Można już obstawiać, kto wygra.

Skomentuj na forumUdostępnij