Aktualności
09.11.2008

Top Gear Gorąca zima

Sezon ogórkowy już dawno za nami, a nadchodząca zima zapowiada się szczególnie elektryzująco dla wszystkich miłośników brytyjskiego Top Gear. Tydzień temu na antenie BBC Two wystartowała już 12 seria programu, w lutym przyszłego roku na antenie polskiego BBC Knowledge zobaczymy 11 serię, a już na dniach na sklepowych półkach znajdziemy nowe książki i DVD naszych ulubieńców.

O dwunastej serii zrobiło się głośno już po pierwszych odcinku. Wszystko z powodu żartu Clarksona o mordowaniu pań lekkich obyczajów przez tirowców, który nie wszyscy uznali za śmieszny (niektórzy zażądali, aby "Jezza"... został wyrzucony z pracy!). Opisy wyemitowanych odcinków znajdziecie na podstronie poświęconej Top Gear, a przecieki odnośnie całej serii na naszym forum.

Tajemnice Motoryzacji według Richarda Hammonda

We wszystkich sieciach Empik oraz księgarniach powinniście znaleźć już polskojęzyczne wydanie książki "Tajemnice Motoryzacji według Richarda Hammonda", a od 14 listopada zupełnie nową pozycję firmowaną przez Clarksona: "Nie zatrzymasz mnie" (w tym specjalne wydanie albumowe). Już wkrótce pojawią się także aż cztery filmy DVD Clarksona w wersji polskojęzycznej: "Supersamochody: Ostateczne starcie" , "Dobry, zły, brzydki", "Święte i przeklęte", "Odstrzał". Czas zarezerwować sporo miejsca pod choinką!

Jeremy Clarkson DVD

Wszystkie wydawnictwa przygotowało jak zwykle niezawodnie w takich przypadkach Wydawnictwo Insignis. Część pozycji można już zamawiać poprzez stronę wydawnictwa.

Skomentuj na forumUdostępnij