Aktualności
04.12.2008

Maserati GranTurismo MC Sport Line Dusza sportowca

Rozpoczęty wczoraj (dla dziennikarzy) salon samochodowy w Bolonii przyniósł na koniec roku kilka niespodzianek. Wśród nich znalazła się propozycja Maserati łącząca pod jednym szyldem to, co najlepsze w GranTurismo S z tym, co najlepsze w koncepcyjnym GranTurismo MC Corse adresowanym tylko na tory wyścigowe.

Włosi pod nazwą MC Sport Line proponują pakiet fabrycznych modyfikacji poprawiających prezencję modelu oraz jego sportowy charakter. Zewnętrzne zmiany obejmują karbonowy body kit z nowymi spoilerami z przodu i z tyłu, progami, lusterkami, klamkami oraz 20-calowe felgi.

Maserati GranTurismo MC Sport Line

W środku zmieniła się miedzy innymi kierownica (w całości wykonana z karbonu), pojawiło się również jeszcze więcej włókien węglowych (na panelach drzwi, zegarach, desce rozdzielczej).

Maserati GranTurismo MC Sport Line

Modyfikacje techniczne obejmują utwardzone i obniżone o 10 milimetrów zawieszenie połączone z firmową aplikacją Stability Program gwarantującą pełną synchronizację w każdej chwili. Pakiet MC Sport Line w ramach programu indywidualizacji ma pojawić się w końcówce przyszłego roku także we wszystkich pozostałych modelach marki.

Skomentuj na forumUdostępnij