Aktualności

Rage-Race 2008 Spodziewaj się niespodziewanego

Już 16 lipca wystartuje druga edycja Rage Race - pierwszej w Polsce imprezy lifestylowo-motoryzacyjnej będącej zarazem współzawodnictwem pomiędzy uczestnikami jak i niecodziennym ulicznym widowiskiem. Organizatorzy przewidują, że w imprezie weźmie udział nawet 70 egzotyków.

Trasa i przebieg imprezy pozostaną dla wszystkich tajemnicą aż do chwili startu, ale już wiadomo, że kawalkada egzotycznych pojazdów wystartuje z Warszawy i odwiedzi między innymi Lublin, Kraków, Katowice, Wrocław, Szczecin, cały pas nadmorski i zakończy się wielkim finałem w Trójmieście dnia 19 lipca. Startujący będą zmagać się z dziesiątkami nieprzewidywalnych wyzwań i zadań a na trasie nie zabraknie także atrakcji dla publiczności. Każdy dzień zwieńczy otwarta ekskluzywna impreza klubowa, z wyjątkowymi gośćmi i niecodziennej urody strażniczkami Rage-Race Patrol.

Rage-Race 2008 - Ferrari 360 Modena

Myśl przewodnia Rage-Race opiera się na umiejętności improwizowania, rozwiązywania napotykanych po drodze nieprzewidzianych sytuacji, orientacji w terenie oraz sprawnego kojarzenia faktów. A wszystkie te elementy łączy pełna przygód podróż realizowana według czystych założeń Grand Tourismo. Oznacza to egzotyczny pojazd, dwie osoby, bagaż ograniczony do niezbędnego minimum, noclegi w najwyższej klasy hotelach i wieczorna ekskluzywna zabawa. Choć Rage-Race nie jest rajdem ani wyścigiem, jak każde współzawodnictwo, wyłoni zwycięzców oraz przegranych. Ci najlepsi będą mogli przekazać nagrodę pieniężną ufundowaną solidarnie przez wszystkich uczestników na wybrany cel charytatywny oraz będą mieli szansę na zdobycie wielu cennych nagród ufundowanych przez Partnerów Rage-Race 2008.

Rage-Race 2008 - Ferrari 360 Modena

Na trasie tegorocznego Rage-Race liczącej około 2,5 tysiąca kilometrów będzie można zobaczyć między innymi bijącą rekordy we wszystkich kategoriach przyspieszeń i wytracania prędkości Ultimę GTR oraz trzy egzemplarze Ferrari 360 Modena, które w ostatnich dniach pomyślnie przeszły kontrolę przeprowadzoną przez dziewczęta z Rage-Race Patrol.

Udział w Rage-Race 2008 kosztuje 3500 zł (brutto) od osoby. Chęć udziału można zgłaszać poprzez oficjalną stronę www.rage-race.pl, na której poznamy także wszelkie szczegóły na temat imprezy.

Skomentuj na forumUdostępnij