Aktualności

Toyo Tires Mocny skład na SEMA

Kalifornijskie Toyo trudniące się produkcją wyczynowego ogumienia samochodowego przygotowuje na targi SEMA poświęcone tuningowi i pozafabrycznym komponentom aż sześć modeli. W związku z tym firma podjęła współpracę z sześcioma tunerami. Dzieło każdego z nich będzie promować jej najnowsze produkty.

W reprezentacyjnym gronie znajdzie się między innymi przeszło 800-konny Bentley Continental przygotowany przez japońskie ASI, "zglebiony" na maxa hot-rod Studebaker Model 54 wspominający rok 1931 z własnej konstrukcji gazowym zawieszeniem i Toyota Tundra.

Bulletproof GT-R

Dwa najciekawsze okazy (szóste auto nie zostało jeszcze odtajnione) będą pochodzić z Japonii. Z jednej strony będzie to kompletnie przerobiony przez Bulletproof Automotive bijący rekordy wszelkiego rodzaju Nissan GT-R (powyżej), a z drugiej Mistsubishi Lancer Evolution X (poniżej), z którego niejakie Vivid Racing wycisnęło przeszło 650 KM - dwa razy więcej niż fabrycznie!

Vivid Lancer Evolution X

Targi SEMA, na których zobaczymy wszystkie sześć modeli pod patronatem Toyo Tires startują już 4 listopada w Las Vegas. Potrwają cztery dni (do 7 listopada).

Skomentuj na forumUdostępnij