Aktualności
 • 10.05.2008Ferrari GT California - Usłysz je

  Ferrari GT California - Usłysz je

  "Zanim je zobaczysz i zanim będziesz mógł je poczuć powinieneś je najpierw usłyszeć" - takimi słowami koncern z Maranello zapowiada swoje najnowsze i jednocześnie najmniejsze dziecko, udostępniając na specjalnie mu poświęconej stronie internetowej pierwsze dźwięki rasowego V8, które będzie sercem nowego Ferrari.

 • 09.05.2008McLaren F1 - Następca już w drodze

  McLaren F1 - Następca już w drodze

  W tym roku z taśm zjadą ostatnie sztuki coupe SLR stworzonego wspólnie przez Mercedesa i McLarena. W przyszłym roku żywota dokona także wersja odkryta, po czym drogi obu koncernów w tym względzie się rozejdą. Mercedes własnymi siłami opracuje pełnoprawnego następcę SLR a w McLarenie trwają już zaawansowane prace nad dwoma modelami, w tym nad następcą legendarnego F1.

 • 09.05.2008Porsche Roxster - Baby Cayenne jednak powstanie?

  Porsche Roxster - Baby Cayenne jednak powstanie?

  Dokładnie rok temu mogliśmy usłyszeć o tym, że Porsche pracuje nad kolejnym SUV'em, który miałby być nieco mniejszy niż Cayenne. Wkrótce po tym jednak Porsche wystosowało oświadczenie, w którym zaprzeczyło powstawaniu takowego auta. Teraz sprawa nieco się komplikuje. Dlaczego? Otóż na Nordschleife wypatrzono zamaskowany prototyp, który na Cayenne jest zdecydowanie za mały.

 • 07.05.2008Mercedes SL 63 AMG Edition IWC - Biel, karbon, zegarek i 300 km/h

  Mercedes SL 63 AMG Edition IWC - Biel, karbon, zegarek i 300 km/h

  Mercedes dla wszystkich osób, z których ust przy okazji prezentacji zrestylizowanej serii SL nie wydobył się jęk zawodu lub pomruk niezadowolenia przygotował coś specjalnego - model SL 63 AMG Edition IWC. Wszyscy, którzy się nań załapią poza dodatkowymi smaczkami stylistycznymi otrzymają prezent w postaci zegarka marki IWC.

 • 07.05.2008Audi R8 - Towar wysoce deficytowy

  Audi R8 - Towar wysoce deficytowy

  Jeśli masz już za sobą wszelkie wahania czy nie lepiej zamiast w Audi R8 zainwestować w Porsche 911, Aston Martina czy Baby Lambo i nie widzisz żadnych przeszkód przed zakupem coupe z Ingolstadt będziemy musieli Cię zmartwić - Audi właśnie poinformowało, że skończyły im się zapasy topowego modelu na najbliższe miesiące.

 • 07.05.2008Artega GT - Produkcja wystartuje latem

  Artega GT - Produkcja wystartuje latem

  Już latem tego roku z taśm zjadą pierwsze egzemplarze niewielkiego coupe Artega GT, za którym stoją byli inżynierowie BMW i którego linie nakreślił człowiek odpowiedzialny między innymi za wizerunek Aston Martina DB9, V8 Vantage i BMW Z8 - Henrik Fisker. Brytyjska maszynka w pierwszej kolejności będzie walczyć o klienta z niemieckim Caymanem spod znaku Porsche.

 • 05.05.2008Veritas RS III - Rekin na głębokiej wodzie

  Veritas RS III - Rekin na głębokiej wodzie

  Pod koniec kwietnia przy wjeździe na Nordschelife wypatrzono pojazd, który mógł być identyfikowany jedynie z koncepcyjnym modelem RS III marki Veritas z 2000 roku. Dziś unikatowe auto w późnych godzinach popołudniowych pojawiło się ponownie w tym samym miejscu. Tym razem zatrzymało się na kilkanaście minut, przyciągając od razu sporą liczbę ciekawskich.

 • 05.05.2008Top Gear - XI seria już w czerwcu

  Top Gear - XI seria już w czerwcu

  Dla wszystkich niecierpliwie czekających na nowe odcinki Top Gear mamy bardzo dobrą wiadomość - zupełnie nowa, jedenasta już, seria kultowego programu prowadzonego przez Wspaniałą Trójkę (Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May) wystartuje na antenie BBC Two już 15 czerwca!

 • 05.05.2008Volkswagen Scirroco - Mały wilczek na Nordschleife

  Volkswagen Scirroco - Mały wilczek na Nordschleife

  Wiemy już, że podczas ostatniego, pełnego weekendu maja w 24-godzinnym maratonie na słynnym Nurburgringu zobaczymy tak ciekawe konstrukcje jak Lexusa LF-A oraz hybrydowego Gumperta Apollo. Teraz do stawki pojazdów, które będą z pewnością wzbudzać największe zainteresowanie dołącza także Volkswagen z najnowszym Scirocco, którego przodek produkowany był w latach 1974-1992.

 • 03.05.2008Bugatti Veyron Sang Noir - W duchu Type 57 Atlantic

  Bugatti Veyron Sang Noir - W duchu Type 57 Atlantic

  Na tegorocznym salonie w Genewie mogliśmy zobaczyć Veyrona Fbg przygotowanego przez paryskiego Hermesa, parę miesięcy wcześniej zadebiutował ogołocony z farby Veyron Pur Sang. Na wiosnę 2008 Bugatti przygotowało kolejną edycję specjalną - Sang Noir (z francuskiego "czarna krew").

 • STRONY: « | 616 | 617 | 618 | 619 |